Tavsiye Ediyorum

TAVSİYE EDİYORUM

Uzman Diyetisyen Derya Belli'yi Tavsiye Edenler

İnternette istediğiniz yorumlara ulaşamadınız veya yeterli gelmedi mi? Danışanları Uzman Diyetisyen Derya Belli hakkında sizlere kısa tavsiye yorumlarını burada paylaşıyor.

Derya hanımla yollarımız tam da umutlarımı kaybetmeye başladığım ve düğün öncesi çok stresli olduğum bir dönemde kesişti. Pozitif ve yüreklendirici tavrı, ihtiyaçlarım ve zorlandığım noktalara yönelik yaklaşımıyla çok da zorlanmadan çok iyi sonuçlar almaya başladık. Eskiden korkarak gittiğim tartı günleri benim için motivasyon kaynağı oldu. İyi ki sizle tanışmışız ve iyi ki hayatıma dokundunuz.
Özlem G. A.
Danışan
İnternetten o kadar araştırma yaptım en güzeli ve en profesyoneli karşıma çıktı çok memnunum herkese tavsiye ediyorum.
Türkan Ç.
Danışan
Derya hanım bu dünyada tanıdığım işini mükemmel yapan alçak gönüllü ilgili alakalı, insana diyeti bile sevdiren bir diyetisyen. Sadece liste verip gönderen diyetisyenlerden farkı birebir her daim sizi takip etmesi, sakin sakin sabırla anlatması ve sorduğunuz soruları cevaplaması. İyi ki tanıdık onu.
Elif G.
Danışan
Benim gibi her saniye yemek yiyen, hayatı boyunca çevresi tarafından yemek yeme potansiyeli ile tanınan birisi Derya hocanın attığı programdan sonra hiç acıkmamaya başladı. Gerçekten bu duruma başta inanamadım sonradan normal karşıladım. Çünkü Derya hoca beni çok iyi analiz etti ve karakterime yaşantıma göre program hazırladı. Ayrıca her konuda kolaylık sağlayıp samimiyetiniz ile yanımda olduğunuz için çok teşekkürler.
Atakan A.
Danışan
Ailemizin diyetisyeni. Genç, dinamik, mesleğini severek yapan, kendinizi hiç düşünmeden teslim edebileceğiniz harika bir diyetisyen. İyi ki tanımışız.
Yağmur M.
Danışan
Samimi, çok naif, işine bağlı, güven veren, danışanlarını önemeysen bir diyetisyen. Sayesinde çok güzel kilolar verdim.
İrem D.
Danışan
Derya Hanım bana diyet sürecim boyunca hem bilgilerinizi, hem de pozitif enerjinizi vererek çok keyifli bir diyet süreci geçirttiğiniz için en önemlisi de sayenizde sağlık bulduğum için çok teşekkür ederim.
Zuhal K.
Danışan
Bize verdiği emeklerden dolayı çok teşekkür ederim. Kızıma hem çok iyi bir abla hem de çok iyi bir diyetisyen oldu. Onun sayesinde sağlığımıza kavuştuk.
Elmas A.
Danışan
Çok yeni tanımama rağmen sabrına, kibarlığına, iş aşkına hayran kaldığım insan... Biz kızımla çok sevdik Derya Hanım'ı biliyoruz ki birlikte bütün yağları erim erim eriteceğiz iyi ki tanıdık sizi.
Elif G.
Danışan
Gerçekten bende hep bu soruyu soruyordum kendime tekrar kilo alır mıyım diye ama Derya Hanım sayesinde kötü alışkanlıkları bırakıp yerini güzel alışkanlıklar aldı. Size çok teşekkür ediyorum insan isteyince herşeyi başarabiliyor.
Songül Y.
Danışan
Bilgisinin yanı sıra desteğini de esirgemeyen birisi. “Şunu yeme bu ye” demekten ziyade kalıcı bir şekilde beslenme farkındalığı kazandırdığı; ben vazgeçecek olduğumda beni daha da çok motive ettiği için çok teşekkür ederim.
Gizem Hatun Y.
Danışan